İyi parti’den kaynaşma kahvaltısı

İyi Parti Mustafakemalpaşa Kurucular Kurulu ve ailelerinin katılımı ile düzenlenmiş olan Pazar Kahvaltısı birlik beraberlik ve aile ortamı içersin de yapıldı.
300 kişinin katıldığı kahvaltıya İyi Parti Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz, Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Toktaş, Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyeleri Sermin Özensoy, Orhan Şen (21.Dönem Millet Vekili), Necati Özensoy (23-24.Dönem Millet Vekili) ve İyi Parti Karacabey İlçe Başkanı Ayhan Tayfur’da katıldı.
İyi Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı İhsan Keçeci konuşmasında Kurucular Kurulu ve ailelerinin büyük, sıcak ve samimi bir aileyi meydana getirdiğini, bunun da önümüzdeki seçimlerde iyi bir çalışma ile yerelde Mustafakemalpaşa genelde de tüm Türkiye de iktidar olacağını belirtti.
İyi Parti Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz da konuşmasında Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatının 20 Ocak ta yaptığı Kurucular Kurulu tanıtım toplantısının çok başarılı olduğunu belirtti ve bu başarılı toplantı için İlçe Başkanı İhsan Keçeci ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ilk yola çıktığı andan itibaren Bursa ve Mustafakemalpaşa’nın yanında yer aldığını ve ilk seçimlerde İyi Partinin iktidar olacağını söyledi.
Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Toktaş’ta konuşmasında Genel Merkezde Meral Akşener’in Başkanlığında yapılan toplantıda İlçede 20 Ocak’taki Kurucular Kurulu tanıtımını örnek gösterdiğini ve bu tip aktivitelerin parti açısından tüm Türkiye de faydalı olacağını dile getirdi. İyi Parti Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Sermin Özensoy konuşmasında Afrin de şehit düşen askerlerimize Allahtan rahmet dileyerek sözlerine başladı. Hükümetin yanlış dış politikasından dolayı oluşan terör olaylarını bitirmek için haklı gerekçeler ile Türk Silahlı Kuvvetlerinin bu harekâta başlamak zorunda kaldığını da sözlerine ekleyerek konuşmasını tamamladı.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir