İlçe seçim müdürü veda etti

Mustafakemalpaşa ilçe seçim müdürü Ali İhsan Türksoy tayin oldu. 16 ylıdır Mustafakemalpaşa’da ilçe seçim müdürlüğü yapan Türksoy yeni çıkan kanun gereği Marmaris’e tayin oldu.
Yeni çıkan kanun seçim müdürlerinin 6 yılda bir rotasyonunu öngörüyor. Bu sebeple Marmaris’e tayini çıkan Türksoy Mustafakemalpaşa’ya bir veda mesajı verdi.
“Özel ve güzel şehrin özel ve güzel insanları 2002 yılı 30 Ağustos’unda Seçim Müdürü olarak göreve başladım. Yaklaşık 16 yıldır bu şehirde görev yaptım, yeni çıkan bir kanunla bir yerde 6 yıldan fazla kalan seçim müdürlerinin yerleri değiştirildiğinden benimde Marmaris’e tayinim çıktı. Başta İlçe Seçim Kurulu Başkanım Hakim Salim Çöklü ile tüm Hakim ve Savcılarıma,
Adliye personeli arkadaşlarıma, Mustafakemalpaşa Baro Avukatlarıma, 16 yıllık süre içersinde seçimlerde birlikte görev yaptığımız ilçe seçim kurulu üyelerine,
Siyasi partilerin başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, belediye başkanlarıma, muhtarlarıma, sandık kurulu başkanı ve üyeleri ile büroda görev yaptığımız Mustafa Doğru, Onur Kan, Şakir Kurt ve Abdurrahman Aydın’a bina sorumlularına, Mustafakemalpaşa basın mensuplarına, hemşehrilerime, tüm esnaf odaları başkan ve yönetim kurulları ile esnaf odası çalışanlarına, emniyet mensuplarına, Mustafakemalpaşa halkına yapmış oldukları yardım ilgi ve alakalarına çok teşekkür eder benden yana hakkım geçmiş ise sizlere helal olsun.
Sizlerinde bana geçmiş olan haklarınızı helal etmeniz dileği ile hoşçakalın sevgi ile kalın” dedi.

Haber: Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir