Girişimcilik kursiyerlerine plaket

Mustafakemalpaşa Madeni Eşya Sanatkarları Odası ile Küçük Sanayi Sitesi yönetimi ortaklığında düzenlenen KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimleri tamamlandı.
Girişimci sayısının arttırılarak ilçe ekonomisine ve istihdama katkı sağlamak adına, Madeni Eşya Odası ve Sanayi Sitesi yönetiminin ortaklaşa düzenledikleri KOSGEB girişimcilik eğitimleri sona erdi.
Mustafakemalpaşa Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası başkanı Önder Aydın, eğitimlerin son gününde kursiyerlerle bir araya geldi. Kurs Eğitmeni Türker Duran’a ve her bir kursiyere tek tek plaket takdim eden Aydın, aldıkları eğitimlerin kendilerine hayırlı olmasını diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın istihdam seferberliği çağrısını hatırlatan Oda Başkanı Aydın yaptığı konuşmada, “Bizlerde ilçemiz çapında yeni girişimcilere yol açmak ve açacakları iş yerleri sayesinde hem ilçe ekonomisine katkı sağlamalarını hem de istihdam oluşturmalarına katkı sağladık. Tüm kursiyerlerimizi ve eğitimci Türker Duran’ı kutluyorum. Her birine atılacakları iş hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Haber  Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir