Fizyo Artı; “Sizlerin sağlığını önemsiyoruz”

Mustafakemalpaşa’da Hamidiye Mahallesi Dursunbey Caddesi No 34 de Bireysel Eksersiz, Fizyoterapi, Manuel Terapi, Diyet Hizmeti ve Hacamat uygulamaları ile FİZYO ARTI Manuel Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi adı altında bir yılı aşkın bir süredir Mustafakemalpaşa ,Karacabey, Susurluk, Bandırma, Bursa ve İzmir’den gelen hastalarına hizmet veren merkez sahibi Ummuhan Demirok yaptıkları hizmetler hakkında bilgiler verdi.
Dumlupınar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden 2016 yılın da Mezun olan Fizyoterapist Ummuhan Demirok, Fizyoterapinin çok geniş kitlelere hitap ettiğini söyleyerek, Ortopedi, Rehabilitasyon, Kırık, Çıkık, Kulunç, Bel ve Boyun Fıtığı, Nöroloji, Rehabilitasyon, Felç, M S, Parkinson, Ataksi, Sporcu Sağlığı, Kadın Sağlığı, Kanser Rehabilitasyonu, Pediatrik Rehabilitasyon, Solunum Rehabilitasyonu, gibi birçok alanda hizmet verdiğini belirterek; “İnsanların sağlığına önem veriyoruz.
Sağlığına önem veren tüm bireyler, yukarıda sayılan bu alanlarda rahatsızlığı olan kişiler, bizlere danışmadan sağlık kuruluşlarında muayene olmadan kendi başlarına bir takım duyumlarla kendi kendilerini tedavi etmeye çalışmasınlar. Çünkü insan sağlığı çok önemlidir” dedi.
Fizyoterapist Ummuhan Demirok, İşi ile ilgili yaptığı kısa açıklamada;
“Her türlü egzersizin kişiye özel olması gerekiyor. Sağdan soldan duyularak, topluca ya da tek başına yapılan eksersizler bir kişi için iyi olabilirken başka rahatsızlığıda bulunabilen bir başkası için aynı etkiyi göstermeyeceği gibi daha kötü rahatsızlıklara yol açabilir. Yani sakatlık oluşabilir. Doğru egzersiz için Fizyoterapistlere danışılması gerekir” dedi.
Demirok; “Özellikle İdrar tutamama problemi yaşanana kadar fıtığınız ameliyatlık değildir, Manvel terapi ile birkaç seansta tamamen fıtık probleminiz ortadan kalkacaktır. Ayrıca kaslarınızda kuvvetleneceğinden tedavi sonrası fıtığın tekrarlanma ihtimali çok düşüktür” ifadesini kullandı. Fizyoterapist Ummuhan Demirok; “Biz Sizlerin Sağlığını Önemsiyoruz, Ya Siz Kendi Sağlığınızı Önemsemiyor musunuz?” diyerek sözlerini noktaladı.

Haber: Ziret Başgüç

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir