Faruk Çelik Avrupa’da açılış yaptı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış, Belçika Brüksel’de Güllüoğlu Baklavaları’nın şubesinin açılışını yaptı.
Dünyaya baklava yediren Baklavacı Güllüoğlu, yurt dışındaki istikrarlı büyümesine devam ediyor. Yurt içinde 19, yurt dışında ise ABD’de New York’ta Manhattan, Brooklyn-Brighton Beach, Queens–Astoria, New Jersey’de Cliffside Park ve Kaliforniya’da Los Angeles, Libya’da Trablus, Hollanda’da Amsterdam ve Almanya’da Düsseldorf şubeleri ile faaliyet gösteren Nejat Güllü’nün Güllüoğlu Baklavaları, son olarak Avrupa Birliği’nin Başkenti olarak anılan Brüksel’de Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla yeni şubesini açtı.
Yaklaşık 200 bin Dolar yatırımla faaliyete giren Belçika – Brüksel şubesi ile Avrupa’daki şubeleri için şimdiye kadar yaptığı yatırımı toplamda 1 milyon 700 bin Euro’ya ulaştıran Baklavacı Güllüoğlu, bundan böyle Brüksel’in kalbi olarak tanınan dünyaca ünlü turistlik merkez, Grand Place Meydanı’nda hizmet verecek.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir