Farkında mısınız? Mustafakemalpaşa’da bir CINEMA var

Mustafakemalpaşa’nın CINEMA kültürüne hizmet eden tek ismi Muammer Özterzioğlu Mustafakemalpaşa’da bir CINEMA nın olduğunun farkında olunmamasından yakındı.
2004 yılında Mustafakemalpaşa’ya geçici olarak geldiğini, ancak o zamanki yoğun talep üzerine Mustafakemalpaşa’da da bir CINEMA nın devam etmesi gerektiğini düşünerek hizmet veren, Sinemacı Muammer yaklaşık 13 yıldır Mustafakemalpaşa’da CINEMA işletmeciliğini devam ettiriyor.
Yenişehir, Manisa Kula, Marmaris’te de CINEMA salonları bulunan Muammer Özterzioğlu Mustafakemalpaşa’da da son filmleri CINEMA severlerin hizmetine sunmaya devam ediyor.
CINEMA severleri Bursa’ya gitmektense kendi ilçelerindeki CINEMA yı tercih etmeleri için Mustafakemalpaşa’daki CINEMA salonuna da DCP (Dijital Cinema Projeksiyon) olan son sistem gösterim ve ses düzeni kurduğunu söyleyen Özterzioğlu bu sistemle CINEMA keyfinin daha yoğun yaşanacağını da belirtiyor. Özterzioğlu ayrıca CINEMA perdelerinin başka CINEMA salonlarından daha büyük olduğunun altını da çiziyor.
Tek sıkıntılarının salon kapasitesinin az olduğundan yana olduğunu belirten Özterzioğlu, yeni yapılacak CINEMA salonunun bu sıkıntıya çare olacağını düşünüyor.
Son olarak Türkiye’de büyük bir ses getireceği düşünülen Cem Yılmaz’ın başrollerini oynadığı Arif V 2016 filminin 05 Ocak 2018 tarihinde Türkiye’de aynı anda Mustafakemalpaşa’da da gösterime gireceğini söyleyen Özterzioğlu tüm CINEMA severleri CINEMA ya davet ediyor.

Haber: Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir