Evine yürüyerek gitti

Çanakkale’den Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’ne tekerlekli sandalye ile gelen hasta, yapılan tedavi ve operasyon sonrası evine yürüyerek döndü.
Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi polikliniği Op. Dr. Serkan Zengin’ e Çanakkale’den tekerlekli sandalye ile müracaat eden 65 yaşındaki kalp hastası ve stent takılı Süreyya Özkul, sol bacağında ve ayak bileğinde gelişen ani ve belirgin güçsüzlük sebebiyle hastanede tetkik ve fizik muayenesi yapıldı. Hastada 3’ncü seviye bel fıtığı ve omurilik kanal darlığı tespit edilmesi üzerine acil olarak operasyona alınan hasta başarılı bir operasyon sonucu tekrar eski gücüne kavuştu.     1’den devam
Tekerlekli sandalyeden kurtulup rahat bir şekilde yürümeye başlayan Süreyya Özkul, başta Op.Dr. Serkan Zengin olmak üzere tüm hastane personeline teşekkür etti. Ameliyat ve cerrahi klinik ekibinin özverili ve başarılı operasyonlarının devamı sonrasında başta ilçemiz olmak üzere Bursa, Balıkesir il ve ilçelerden sonra; şimdi de Çanakkale il ve ilçelerinden de hastaların ilçe hastanesini tercih etmeleri artarak devam ediyor.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir