Esnaf Odalarına plaket verildi

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü Erol Turan, Mustafakemalpaşa Esnaf Odalarına, Polis teşkilatına yapmış oldukları yardımlardan dolayı teşekkür etti.
Mustafakemalpaşa Esnaf Odaları Başkanı aynı zamanda Türkiye Sebzeciler ve Meyveciler Federasyon Baştan Vekili İsmail Batu ve beraberindeki Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Sert, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Sinan Uyguç ve Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı İsa Oruç’ u Makam odasında kabul eden Emniyet Müdürü Erol Turan ziyarete gelenlere teşekkür ederken, Mustafakemalpaşa Esnaf Odaları adına Başkan İsmail Batu ‘ ya plaket verdi.
İlçe Emniyet Müdürünü Makam Odasında ki plaket sunumunda kısa bir konuşma yapan İlçe Emniyet müdürü Erol turan; Göreve başladığım günden bu güne kadar Esnaf teşkilatlarımız ile çok sıcak ilişkilerimiz oldu. Esnaf Odalarımızın daima Milletinin ve Devletinin yanında olduğunu her zaman kanıtlamıştır. Kendilerine teşekkür ederim dedi.
Esnaf Odaları adına Başkan İsmail Batu ise: Plaketi Esnaf Odaları adına aldığını belirterek, her zaman her hayırlı işte yardım ve desteğe hazırız Allah hiç birimizi mahcup etmesin dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir