Eşinin sevgilisi kaynar su döktü

Mustafakemalpaşa’da 47 yaşındaki V. M., eşinin kadın arkadaşı N.Ç. tarafından üzerine kaynar su dökülerek yaralandı. Vücudunda birinci derecede yanıklar oluşan V. M., hastanede tedavi altına alındı.
İddiaya göre, geçtiğimiz gün çalıştığı işyerine gitmek için servis otobüsüne binmek isteyen V. M., eşi Ş.M.’nin sevgilisi olduğu belirtilen N.Ç.’nin saldırısına uğradı. İki çocuk annesi V. M., servis aracına oturduğu sırada kapıya gelen N.Ç.’nin sıcak su ile saldırısına uğradı. Saldırgan N.Ç., olay yerinden uzaklaşırken, acılar içinde feryat eden V. M., için serviste bulunan arkadaşları polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. V.M., kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Yüzünde, vücudunda ve ayaklarında birinci derecede yanık oluşan V. M., eşi ile ilişkisi bulunduğunu öne sürdüğü N.Ç., tarafından daha önce de tehdit edildiğini söyledi. V.M., “Sabah işe gidiyordum arabadaydım, çantanın içine kahveden aldığı bidonun içine koyduğu sıcak suyu ben arabada koltukta otururken ‘Yetti artık bıktım senden’ diye bağırdıktan sonra üzerime döktü” diye konuştu. V. M., N.Ç.’nin daha önce de kendisini tehdit edildiğini belirtirken, bu nedenle bir ay önce tartıştığı eşi tarafından dövüldüğünü de öne sürdü. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.
Öte yandan sevgilisinin eşi 47 yaşındaki V. M.’ye sıcak su ile saldıran N.Ç. yakalandı. N.Ç., jandarma ekiplerince gözaltına alınırken, saldırı nedeniyle yüzünde ve vücudunda birinci dereceden yanıklar oluşan V. M., ifadesinde şikayetçi olduğunu söyledi. Savcılık ve Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir