Emniyet ve Vatandaş el ele

Emniyet müdürlüğü, “Vatandaşla el ele” projesi kapsamında halk toplantıları düzenliyor.
Mustafakemalpaşa Emniyet müdürlüğüne bağlı Asayiş ve Toplum destekli polislik (TDP) büro amirliğinin yürüttüğü, “Emniyet, Vatandaş el ele” projesi kapsamında tüm mahallelerde halk toplantıları düzenlendi. Kahvehaneler ve vatandaşların yoğun olarak bulundukları mekanlarda gerçekleştirilen toplantılara Mustafakemalpaşa Emniyet müdürü Erol Turan, Komiser Taner Saraç, Asayiş Büro amiri komiser M.Emin Uçuk ve TDP komiseri Selda Kocaefe, katılıyor.
Huzur dolu mahalleler ve çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durması gibi temel konuların ele alındığı toplantılarda, vatandaşlara dikkatli olması gerektikleri hususlar anlatılıyor.
Son yıllarda sıkça rastlanan internet dolandırıcılığı, hırsızlıkların önlenmesi,
Sahte para, bağımlılık yapan maddelerden uzak durulması ve çocuk ile gençlerin uzak tutulması gibi önemli konular hakkında detaylı bilgiler veriliyor. Hiçbir emniyet mensubunun hiçbir şekilde vatandaşlardan para talep etmeyeceğinin altını çizen Erol Turan, Telefonla ve internet üzerinden yapılan dolandırıcılık konularında vatandaşları uyardı. Toplantıların, diğer mahallelerde de süreceği öğrenildi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir