“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi

Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürlüğü, Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri konusunda okul idarecilerine bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ile ilgili Mustafakemalpaşa’da yapılması gereken çalışmalar konusunda yapılan toplantı Mustafakemalpaşa MTAL toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıya, Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Şube Müdürü Mehmet Ardıçoğlu, AR-GE Birimi sorumlusu Yücel Dersin, okul ve kurum müdürleri ve okul zümre başkanları hazır bulundu.
Açılış konuşmasını yapan Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri kategorilerinin ana başlıklarından bahsettikten sonra, yapılacak çalışmalarda Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.
Ayrıca toplantıda Şube Müdürü Mehmet Ardıçoğlu’da konuyla ilgili açıklamalar yaptıktan sonra Ar-Ge sorumlusu Yücel Dersin bir sunum gerçekleştirdi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir