DP seçim bürosunu açtı

Mustafakemalpaşa Demokrat Parti İlçe Seçim Bürosu açılışına Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve beraberinde Genel Başkan Yardımcıları  Füsun Yaşar ,Haydar Altıntaş Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Filiz Sır Bursa Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Erhan Keleşoğlu ve bazı partililer ile ilçe başkanları  katıldı.

DP Genel başkanı Gültekin Uysal Mustafakemalpaşa girişinde Demokrat Parti İlçe Başkanı Bülent Yıldırım, Belediye Başkan Adayı İzzet Dede ,Belediye Meclis üyeleri ve partililerce karışılandı.

  Seçim otobüsü üzerinde partililere hitaben yaptığı konuşmada hükümete yüklenen DP Genel Başkanı Gültekin Uysal; “İktidar Partisi AKP dar alanda kısa paslar yaparak asıl meseleyi konuşmuyorlar. Sözde ve sonradan olma demokratlara karşı, dünümüzü çalanlara karşı, yarınımızı çaldırmam. Amaç belli millet gerçeği görmesin hakikatleri bilmesin. Ama bilmeliler ki hakikat ve gerçek bir güneş gibi er geç onların yummaya çalıştıkları gözlerinden içeriye girecektir. İstanbul belediye başkanlığı ile başlayan kirli siyaset alo Fatih’lerle devam ediyor. ‘Milyonları evde zor tutuyoruz’ derken başbakanın milyon dolardan söz ettiğini anladık.  Kurtla yiyip kuzu ile ağlayanların, ‘dindar gençlik yetişirin’ diyenlerin kendi çocuklarını nasıl yetiştirdiklerini gördük.Türkiye de mesele sağ sol meselesi değil, mesele namuslular ile  namussuzlar arasında  soylular ile soysuzlar arasında, mesele bu kadar açık ve net” dedi. Demokrat Parti  Genel Başkanı  Bursa Caddesindeki Seçim Bürosunun açılışını Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı İzzet Dede ile birlikte yaptı.  Açılış sonrası seçim bürosunda partililer ve seçmenlerle sohbet eden Genel Başkan Gültekin Uysal ve beraberindekiler önce esnaf ziyaretinde bulundular, daha sonra yalıntaş, Tatkavaklı ve Çeltikçi Beldelerini ziyaret ettiler. DP Genel Başkanı Gültekin Uysal  ve beraberindekiler burada ki ziyaretlerin ardından  Bursa ya  gitmek üzere Mustafakemalpaşa dan ayrıldılar.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir