Dolu mağdurları Ankara’da Çavuşoğlu ile bir araya geldi

Ak Parti İlçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu önderliğinde Mustafakemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Mehmet Aydemir ve dolu felaketinde zarar gören 9 Mahalle Muhtarı ile birlikte Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile bir araya geldi.
Ak Parti İlçe Başkanı Akkyunlu’nun konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Dolu felaketi hakkındaki son durum ile ilgili bilgi edindik. Başbakan Yardımcımızdan, Mustafakemalpaşa’nın gelecekteki tarım politikaları ve programları hakkında değerlendirmeler aldık. Başbakan Yardımcımız Hakan Çavuşoğlu’na gösterdiği yakın ilgiden dolayı başta ilçe başkanı şahsım adına ve Mustafakemalpaşa Ziraat Odası Başkanımız, mahalle muhtarlarımız ve Mustafakemalpaşa adına teşekkür eder şükranlarımızı sunarım” dedi.
AKKOYUNLU ayrıca Susurluk şeker fabrikasının açılmasından dolayı çevre ilçe çiftçilerinin memnuniyetini belirtti ve Şeker Fabrikasının yenilenmesi modernizasyonu hakkında bilgilendirmede bulunduklarını fabrikanın daha verimli çalışması daha iyi hizmet verebilmesi için bunun zaruri bir ihtiyaç olduğunu vurguladı.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir