Doğancı ürün toplama merkezi hizmete girdi

Büyükşehir belediyesi tarafından Mustafakemalpaşa’ya bağlı Doğancı Mahallesi’ne yapılan ürün toplama merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Tesisin hizmete girmesi dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Doğancı, Ormankadı ve Tepecik mahallelerine hitap edecek merkezin 251 metrekare alan üzerinde 8×6 metre rampa ve 1 metre su basmanı yüksekliğinde inşa edildiğini ve toplam 500 bin TL’ye mal olduğunu söyledi.
Altepe, tesisin üretime katkı sağlayan köylünün emeğinin daha iyi değerlendirilmesi, mahsulün yüksek fiyatlarla satılmasını sağlayacağını ifade etti. Konuşmasında 17 ilçenin tamamında, her bölgenin coğrafi ve iklimsel özelliklerine bağlı olarak her alanda kalkınma hamlesini başlattıklarını vurgulayan Altepe, güçlü Türkiye için güçlü Bursa yolunda büyükşehir olarak köylüye her türlü desteği vermeye hazır olduklarını yineledi. Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ise, ürün toplama merkezi için Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Mustafakemalpaşa’nın büyük şehirin yatırımlarıyla daha yaşanabilir bir hal aldığını, alt yapı ve su kaynaklarının yenilendiğini, üreticinin her anlamda desteklendiğini hatırlatan Kurtulan, Altepe’nin yanında durmanın bütün Mustafakemalpaşalılar için bir görev olduğunu açıkladı.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir