Doğacak kızını göremedi

Karacabey Beylik Köyü’nden bir genç, feci trafik kazası sonrası 20 gün sonra doğacak kızını göremeden yaşamını yitirdi.
           Bandırma-Çanakkale Karayolu’nun Musakçı Rampası Cantepe Mevkii’nde önceki gün saat 10.00’da meydana gelen kaza, Beylik Köyü’nü yasa boğdu.
            Tanju Özel (22) isimli genç, ikamet ettiği Gönen’deki evinden sabah erkenden kalkıp işe gitti. Çalıştığı fırından ekmekleri yükleyen genç, dağıtım için kamyonetiyle yola çıktı. Musakçı Rampası Cantepe Mevkii’nde ilerleyen Tanju Özel’in kullandığı araç bir anda kontrolden çıktı ve arkasından ilerlediği Tır’a çarptı. Kaza sonrası Tır’ın altında kalan araçta feci şekilde can veren Tanju Özel’in cesedini olay yerine gelen Jandarma ekipleri uzun süre çıkarmaya çalıştı.
            Gönen Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırılan Özel’in kesin ölüm nedeninin kaza sırasında kafatasında kırığa neden olacak şiddetli çarpmaya bağlı beyin kanaması olduğu bildirildi.
            Evli olan Tanju Özel’in 20 gün sonra da bir kız çocuğu dünyaya gelecekti. Ancak feci kaza, buna izin vermedi. Özel’in ölümü ailesinde olduğu kadar Beylik Köyü’nde de şok etkisi yarattı. Efendi kişiliği, güler yüzü ve samimiyetiyle herkes tarafından sevilen ve sayılan biri olan Tanju Özel, gençliğinin baharında yaşama gözlerini yumdu.
            Özel’in cenazesi, Beylik’te kılınan öğle namazının ardından sevenlerinin gözyaşları arasında Köy Mezarlığı’na toprağa verildi.    

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir