Devlet Hastanesi yapılan ameliyatlarla adını duyurmaya devam ediyor

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi, bir çok kliniğinde gerçekleştirilen başarılı ameliyatlarla adını duyurmaya devam ediyor.
Gerçekleştirilen bir çok kapalı ve ağrısız ameliyat ile gündeme gelen İlçe Devlet hastanesi bu kez Üroloji kliniği ile gündeme geldi.
Hastalığın teşhisi, evrelemesi ve ameliyatı, bütünüyle hastanenin üroloji kliniğinde gerçekleşirken, Dr.Süleyman Sıtkı Uraloğlu, tarafından ilk kez yapılan Radşikal Prostat Kanseri Ameliyatı ile 66 yaşındaki Ahmet Kuş ve 45 yaşındaki M.G isimli vatandaş. uzun yıllardır defalarca ameliyat olduğu Üretra darlığı (idrar yolu darlığı) hastalığından Dr.Uraloğlu tarafından yapılan Üretroplast ameliyatı ile sağlığına kavuştu.
“İMKANLARIMIZ ÇOK DAHA GENİŞLEDİ”
İki yıl önce açılan yeni hizmet binası ile teknik imkânları ve doktor kadrosu güçlenen hastanenin, hizmet alanlarının genişlediğini belirten Hastane Yöneticisi Op.Dr.Gürol Şen yaptığı kısa açıklamada, “Daha önce yapılamayan ameliyatlar hastanemizde yapılmaya başlandı. Bu sayede de başka merkezlere sevk ihtiyacı azalmış oldu. Diğer yandan hastaların tedavilerine kısa zamanda başlanıyor“ dedi. Op.Dr.Gürol Şen, “Hastanemizin bu şekilde olumlu gelişmeler göstermesinde  katkısı olan, başta Bursa kamu hastaneleri birliği genel sekreteri Prof.Dr. Rüstem Aşkın’a ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İlçemiz ve bölgede yaşayan insanlara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir