CHP’ye “Gençlik Aşısı”

Yaklaşan CHP ilçe kongresinde Başkan adayı olan Serda Tandoğan Kuru’nun adaylık süreci birçok delege ve partililerce memnuniyet yarattı. Çok sayıda delege, Tandoğan Kuru’nun adaylığını, “CHP’ye Gençlik Aşısı” olarak nitelendiriliyor
Mustafakemalpaşa’nın tanınmış ve sevilen esnaflarından Yurt İşletmecisi Serda Tandoğan Kuru, yaklaşan CHP ilçe kongresinde İlçe Başkanlığına adaylığını açıklamış ve bu açıklama çok sayıda delege ve partili tarafından memnuniyetle karşılanmıştı. Bir çok delege tarafından CHP’ye Gençlik aşısı olarak nitelendirilen adaylık açıklamasının ardından iyi bir hava yakalayan Başkan Adayı Tandoğan Kuru, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde delege ve partililere bir akşam yemeği düzenledi.
Yemeğe çok sayıda delege ve değerli isimler katıldı
Toplamda 383 delegesi bulunan CHP İlçe teşkilatında yaklaşık 200 delegenin katıldığı birlik ve dayanışma yemeğine, Örgütlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Özdemir, İl Başkan yardımcısı Seven Erman, Nilüfer Belediye Başkan yardımcısı Adil Kayaoğlu, Osmangazi CHP İlçe Başkanı İsmet Karaca, mevcut ilçe başkanları ve yönetimleri ile çok sayıda delege ve partili katıldı. Dayanışma yemeğinin oldukça kalabalık olması dikkatlerden kaçmadı.
“Genç ve cesur bir ilçe teşkilatı”
CHP İlçe Başkan adayı Tandoğan Kuru, adaylık süreci ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, CHP İlçe teşkilatının değişime ihtiyacı olduğunun bariz bir şekilde belli olduğunu söyledi. Kuru, “Genç, Dinamik, cesur ve atak bir ilçe teşkilatı ile birlikte bu doğrultuda yeni üye yapılanması yapacağız. Artık başı önce değil, başı dik bir şekilde gezebilen bir CHP için yola çıkacağız. Köhneleşmiş parti binasından kurtulup, yeni parti binamızda çok daha aktif ve sosyal bir yapılanma için çalışacağız. Özellikle de kimsenin adamı olmadan özgür ve üyesine sahip çıkan bir CHP için var gücümüzle çalışacağız. Halka hizmet için, çocuklarımızın geleceği için ve Hakk’a hizmet için hazırım” dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir