CHP’den bir günde üç ziyaret

Mustafakemalpaşa Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatının yeni yönetimi kamu kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.
İlk olarak, dün saat 13.00’te, beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan Uzel, Davut Özkan, Aynur Mırcıoğlu, Nurdan Omay ile birlikte İlçe Tarım Müdürlüğü’ne giden CHP İlçe Başkanı Gürkan Esen’i Tarım Müdürü İshak Gülderen karşıladı.
İlçe Tarım Müdürü İshak Gülderen’e bir buket çiçek sunan CHP İlçe Başkanı Gürkan Esen, Gülderen’e ekibini tanıttı.
Esen daha sonra yaptığı konuşmada; “Tüm kamu kuruluşlarına olduğu gibi size de yeni yönetimimizi tanıtmaya ve sorunlarınızı dinlemeye geldik” dedi.
İlçe Tarım Müdürü İshak Gülderen de yaptığı konuşmada; “Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı teşkilatınıza teşekkür ediyorum. Bizim görevimiz, ekmeğini topraktan alın teri ile kazanan çiftçilerimize hizmet etmektir” dedi.
İkinci olarak saat 14.00’te İlçe Orman İşletmesi Müdürlüğü’ne giden CHP İlçe Başkanı ve ekibini, Orman İşletmesi Müdürü İsmail Tüfekçi karşıladı.
CHP İlçe Başkanı Gürkan Esen, Orman İşletmesi Müdürü İsmail Tüfekçi’ye de bir buket çiçek sundu.
Orman İşletmesi Müdürü İsmail Tüfekçi; “Nazik ziyaretinizden çok memnun oldum. Biz, Orman Bakanlığı’na bağlı olup, başta orman köylüsü olarak tüm halkımıza hizmet ediyoruz. Komşu ilçe Karacabey’de Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlıdır. Karacabey’de kestane aşılama çalışmalarımız devam ediyor. Orman bölgelerinde çalışma yaptığımız alanlara daha çok fıstık çamı türü dikilmesi için özen gösteriyoruz. Çünkü fıstık çamı, bölgedeki köylülerimiz için gelir kaynağı oluyor. Karacabey’de 4 yılda, 2 bin dönüm araziyi ağaçlandırdık” dedi.
Saat 15.00’te de PTT Müdürlüğü’ne giden CHP İlçe Başkanı Gürkan Esen ve ekibini, PTT İlçe Merkez Müdüresi Nafize Canlıoğlu karşıladı.
PTT Müdürü Nafize Canlıoğlu’na da bir buket çiçek sunan CHP İlçe Başkanı Gürkan Esen, önce ekibini tanıttı. Esen, daha sonra; “Tüm kamu kuruluşlarımızın sorunlarını dinlemek ve yeni yönetimimizi sizlerle tanıştırmak için geldik” dedi.
PTT Müdüresi Nafize Canlıoğlu da yaptığı konuşmada; “Öncelikle hoş geldiniz. Biz, PTT İlçe Merkez binamızda elektrik, telefon faturaları, yaşlılık maaşı, sigorta ve emeklilik maaşları, mektup, koli, adli tebligat olmak üzere, 14 personel açığımıza rağmen her gün yaklaşık 3 bin civarında vatandaşımıza hizmet veriyoruz” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir