CHP Balıkesir’den Mustafakemalpaşalı aday

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili aday listelerinde Mustafakemalpaşa Kömürcükadı köyü nüfusuna kayıtlı eski Balıkesir CHP İl Başkanı İrfan Barış’a 4.sıradan yer verdi.
Balıkesir’de uzun bir dönem CHP İl Başkanlığı görevini yürüten İrfan Barış bu kutsal yolda elinden gelen tüm gayreti göstereceğini ve 24 Haziran seçimlerinde CHP’nin adayı Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olacağını söyleyerek şu ifadelere yer verdi.
“Cumhuriyet Halk Partisi’nin her kademesinde kendisini görevli sayan çok değerli yol arkadaşlarım.
Bugün her zamankinden daha fazla görev ve sorumluluğumun olduğu bilinci ile, sizlerinde özverili çalışma ve desteklerinizle önce Balıkesir’de daha sonra Türkiye’de en iyi sonucu alacağımıza olan inancımla bu güne kadar bana verdiğiniz desteği ve güveni boşa çıkartmayacağım. Bu duygu ve düşünceler ile sizlere ve vatandaşlarımıza çok çalışma sözü vererek partimin ilkelerini her zaman ve her ortamda savunacağımı, vatandaşlarımızın haklarını hiçbir zaman yedirmeyerek savunacağımı bilmenizi istiyorum. Her birinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum. Sevgi, selam ve saygılarımla” dedi.

Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir