Bursalı genç girişimciler Mustafakemalpaşa’ya geldi

Bursalı Genç Girişimciler Kurulu Mustafakemalpaşa’ya geldi.
Dün saat 15.00’te Mustafakemalpaşa’ya gelen Bursalı genç girişimciler, Başkan Murat Coşkunkan, Başkan Yardımcıları Haluk Sami Topbaş, Ali Cem Sönmez, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Onur, Fuat Alparslan, Nilüfer Çevikel, Nilgün Durmaz, Ali Şakir Tatveren’i, Ticaret Borsası binasında Ticaret Borsası Başkan Vekili Mehmet Uçarcı, Mustafa Tokçalar, Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Genç Girişimciler Başkanı Coşkun Kandemir, Dost FM sahibi Zafer Beyaz karşıladı.
Burada yönetim kurulu arkadaşlarını tanıtan Bursa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Coşkunkan: “Öncelikle amacımız birbirimizle tanışıp kaynaşmaktır” dedi.
Yapılan ikramlardan sonra Mustafakemalpaşa’nın bugünü ve geleceğiyle ilgili konular görüşüldü.
Saat 16.00’da Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’ı ziyaret eden Genç Girişimciler Kurulu’nu Başkan Kurtulan makamında karşıladı.
Başkan Sadi Kurtulan: “Türkiyemizin katılımcı bir gençliğe fazlasıyla ihtiyacı vardır. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ben esnaf çocuğuyum. İlçemize yatırımlar yapılarak tarım ve sanayinin gelişmesinden yanayım” dedi.
Başkan Murat Coşkunkan burada yaptığı konuşmasında: “Yatırımlarla ilgili Mustafakemalpaşa Belediyesi ile birlikte kollektif çalışarak bu güzel ilçeye lazım olan hizmeti getireceğiz” dedi.
Bursalı Genç Girişimciler Kurulu Yönetimi saat 16.15’te Hükümet Konağı’na ziyarette bulundu.
Başkan Murat Coşkunkan, yönetim kurulu arkadaşlarını tanıttıktan sonra: “Amacımız nezaket ziyaretinden ibaret olup Mustafakemalpaşa’nın geleceği için yatırımlar yapmaktır” dedi.
Kaymakam Kazım Karabulut: “Yer altı ve yer üstü kaynaklarıyla varlıklı olan Mustafakemalpaşa, yatırımcıya hasrettir. Maalesef ilçede karamsar bir toplum yapısı var. Bu konuda OSB’nin yeni yönetimi ile hemfikiriz. Ayrıca Mustafakemalpaşa’da Yamaç Paraşütü Kulübü kurduk. Çördük Köyü’ndeki yamaç paraşüt sahası ile yolunu tamamladık” dedi.
Saat 16.30’da da Ticaret ve Sanayi Odası’nın küçük sanayi karşısındaki binasına giden genç girişimcileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Osman Kutlu, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Vahdettin Sevim, Muhasebe Müdürü Kenan Beriç, memur Birol Denizli karşıladı.
Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir toplantı düzenleyen Genç Girişimciler Kurulu Mustafakemalpaşa’ya yapılacak olan yatırımlar, turizm sahaları Tümbüldek Kaplıcaları ve Suuçtu Şelalesi ile ilgili konuları gündeme getirdi.
Daha sonra genç girişimcilere Mustafakemalpaşa tatlısı ikram edildi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir