Bursa MHP İl Belediye meclis üyeleri Mustafakemalpaşa’da buluştu

Mustafakemalpaşa Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı Başkan Bülent Bayram ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MHP’li Mustafakemalpaşa ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerine ev sahipliği yaptı. Gelen misafirlere hoş geldiniz diyen Bülent Bayram gelenlerle tek tek ilgilendi.

Bursa İl Başkanı Hasan Toktaş; “Bizler ilk toplantımızı Bursa’da gerçekleştirdik ve bu toplantıları her ay bir ilçede yapma kararı aldık” diyerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü; “Amacımız her ilçenin sorunlarını yerinde yönetimle birlikte incelemek ve irdelemektir. Bu karar ile birlikte bu gün Mustafakemalpaşa’dayız. Buraya il ve diğer ilçelerden seçilen Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte geldik.

Bu gün ülke olarak en büyük sorunumuz Güneydoğu, bu sorunun ülkemiz lehine sonuçlandırılması için yapılan tüm çalışmalara destek vereceğiz. Biz ülkücüler için adres kesinlikle sokak olmayacaktır” dedi.

İl Başkanı Hasan Toktaş daha sonra konuşmasına şu şekilde devam etti; “MHP’nin 17 Kasımda başlayacak ve 17 ilçeyi kapsayan ilçe kongrelerinin startını vereceğiz. Mustafakemalpaşa’nın bizim için farklı tarafı ise nüfusunun 99.999 olarak nasıl denk getirilmiş olmasıdır. İki kişi ile bu ilçemiz çok şey kaybetti, bizim bu toplantılarımızın amacı da zaten bu gibi aksaklıkları yerinde görüp incelemek ve sorunları birinci ağızlardan dinlemektir” diyerek sorusu olanların sorularına cevap vererek devam etti. Bir basın mensubunun oto yol ve kar yağmaz köyünün Mustafakemalpaşa’ya getirilmesi ile ilgili sorusu üzerine konular hakkında notlar alarak gerekli incelemeyi yapacağını söyledi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir