“Bu karmaşalık ne zaman bitecek?”

Mustafakemalpaşa Züferbey camii önünde ve çevresinde gerçekleştirilen düzenleme çalışmaları esnafı ve vatandaşı canından bezdirdi.
Yaklaşık 4-5 ay önce başlayan çalışmalar hala bitirilmedi. Çevre esnafı durumdan oldukça rahatsız olduğunu dile getirerek; “Yaklaşan kış aylarında halimiz daha da beter olacak. Cumhurbaşkanı demek ki bir şey biliyor ki belediye başkanlarının görevlerinden istifalarını istiyor.
Yıllardır Mustafakemalpaşa’ya bir çivi bile çakmayanlar sıralarını mı bekliyor? Vatandaşa bu kadarda eziyet edilmez. Artık canımıza tak etti. İktidar belediyesidir diye oylarımızı verdiğimiz kişiler, 5 aydır bir çevre düzenlemesini yapamıyorlarsa ve yıllardır Mustafakemalpaşa’ya suni görüntülerden başka bir şey yapmıyorlarsa sıralarını beklemeye gerek kalmadan çekip gitsinler. Böyle bir belediyecilik, böyle bir hizmet şekli ömrümüzde görmedik.
Mustafakemalpaşa iyice mezbeleliğe döndü. Herkes aynaya bakıp şapkayı önüne koyması gerekiyor. Böyle belediyecilik olmaz” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Haber: Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir