Bonus Hoca Sedat Karan Anadolu Lisesi’nde

Türkiye’nin ve eğitim camiasının yakından tanıdığı , başta TRT olmak üzere bir çok tv kanalında eğitim programları yapan , rehberlik ve eğitim danışmanlığı alanında önde gelen isimlerden biri olan eğitimci , yazar , rehberlik uzmanı ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Süleyman Beledioğlu’ (Bonus Hoca) Sedat Karan Anadolu Lisesi müdürlüğünün daveti ile 12.sınıf öğrencilerine yönelik konferans verdi. .
Sedat Karan Anadolu Lisesi “ 2. Kültür Sanat Günleri” devam ediyor .
2018 2019 Eğitim öğretim yılı “Sosyal ve Kültürel Faaliyetler” kapsamındaki etkinliklerden ikincisi olan “ Rehberlik Sohbetleri” başlığı altında “Verimli Ders Çalışma Teknikleri ve Motivasyon” konulu konferans gerçekleştirildi. 5 Şubat 2019 Salı günü “Mustafakemalpaşa Tügva (Türkiye Gençlik Vakfı) temsilciliği ve okul Medeniyet ve Düşünce Kulübü” koordinesiyle 12. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak eğitimci, yazar, rehberlik uzmanı ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Süleyman Beledioğlu’ (Bonus Hoca) nun konuşmacı olarak katıldığı etkinlik okul konferans salonunda düzenlendi.
Okul Müdürü Süleyman Karabayır’ın selamlama konuşmasıyla devam eden programın sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe söz alarak “ eğitim ve öğretimde rehberliğin önemini vurguladı” ve konuşmacı Süleyman Beledioğlu’ na programa katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ayrıca etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen okul idaresini , Medeniyet ve Düşünce Kulübü öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti
Program plaket ve çiçek takdimlerinin ardından sona erdi.

Haber: Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir