Bilim Elçileri Mustafakemalpaşa’da

Bursa Bilim elçileri kulübü üyeleri, Mustafakemalpaşa’daki bazı okullara ziyaret gerçekleştirdi.
Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi Araştırma Enstitüsü bünyesinde bulunan Bilim Elçileri Kulübü üyeleri  “Tek Umudumuz; Çocuklar Gülsün” projesi kapsamında 23 kişilik bir ekiple Mustafakemalpaşa’yı ziyaret etti.
Bilim Elçileri Mustafakemalpaşa’da Güllüce ve Çaltılıbük İlkokulu ve Ortaokuluna gelerek gün boyunca Anasınıfından 8’nci sınıfa kadar çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe ve Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Şube Müdürü Zafer Göllü, Güllüce İlkokulu/Ortaokuluna giderek Kulüp temsilci ve üyelerini karşıladı. Efe, gerçekleştirilen çalışmaların öğrenciler için açısından bir farkındalık oluşturduğunu belirterek Bilim Elçilerine teşekkür etti.
Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe ve Şube Müdürü Zafer Göllü Çaltılıbük İlkokulu/Ortaokulunda yapılan etkinlikleri de yakından takip etti. Efe çalışmalarından dolayı kulüp üyelerini bir kez daha kutladı.
Daha sonra Çaltılıbük İlkokulu/Ortaokulu öğretmenleri ile bir toplantı yapıldı ve okulun eğitim, öğretim durumu, yaklaşan TEOG Sınavında öğrencilerin motivasyonlarını arttıracak çalışmalar hakkında fiki alış verişinde bulunuldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir