Belediyesporlu Basketbolcular affetmiyor

Mustafakemalpaşa Belediyesporlu Basketbolcular deplasman maçında da affetmedi. Perşembe akşamı saat 20:45’te Mudanya’da oynanan Bursa Büyükerkekler Ligi karşılaşmasında Mustafakemalpaşa Belediyespor, Megrel Sporu 87-61 mağlup etti.
Deplasmanda oynamasına rağmen maça iyi başlayan taraf Mustafakemalpaşa Belediyespor oldu. Başa baş geçen birinci periyod sonunda Mustafakemalpaşa Belediyespor 22 sayı üretirken, ev sahibi Megrel spor 13 sayıda kaldı.İkinci periyod da Belediyesporlu basketbolcular sayı üretmeye devam ederken, Megrel spor sayı üretmekte zorlandı.
Birinci devre 43-24 Mustafakemalpaşa Belediyesporun galibiyetiyle sona erdi. İkinci yarının başında ev sahibi Megrel spor biraz açılır gibi oldu ve bu periyod da 17 sayı üretmesine rağmen, Mustafakemalpaşa Belediye spor skoru koruyarak 3. Periyodtan da 65-41 galip ayrıldı. Son periyoda girildiğinde ev sahibi Megrel spor, rahat oynayan Mustafakemalpaşa Belediyespor karşısında kolay sayılar bulmaya başladı. Bu periyod da 20 sayı üreten Megrel spor, her periyod da ortalama 22 sayı üreten Mustafakemalpaşa Belediyesporu yakalamayı başaramadı. Mustafakemalpaşa Belediyespor Mudanya Deplasmanında Megrel sporu 87-61 net bir skorla geçti.

Haber Ziret Başgüç

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir