Belediyenin sokak iftarları başladı

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin Hamidiye Mahallesi’nde düzenlediği ilk sokak iftar yemeğine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
İftar yemeğine; Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’ın yanı sıra; AKP Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Dadak ve Galip Çakmakçı, Meclis üyeleri, AKP İlçe Başkanı Şaban Korkmaz ve çok sayıda partili ile vatandaş katıldı.
Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, “İftar yemeğinde bu birlikteliği sergilemenin gururunu yaşıyorum. Bu yıl ilkini yaptığımız iftar programlarımız daha da artarak devam edecektir. Tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan ayını kutluyorum” dedi.
Bu arada, Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin Ramazan ayı girdiğinden bu yana her akşam ortalama 120-150 aileye sıcak yemek servislerinin de devam ettiği bildirildi.
Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik de Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin iftar yemeği organizasyonuna katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Sizlerle bir iftar yemeğini paylaştığım için son derece mutluyum. Tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan ayını kutluyorum” diye konuştu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir