BBP’ sinin adayı Hüseyin Has

Büyük Birlik Partisi Mustafakemalpaşa Belediye Başkan adayını Hüseyin Has olarak belirledi. Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Hüseyin Has adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi;
“Partimiz 26 yıldır hazineden yardım almadan kendi imkanları ile ayakta duran, bunca imkansızlıklara rağmen bu seçimde de milletine olan sorumluluğunu yerine getirmek için, ilçemizde tek başına seçime girmeye karar vermiştir.
Çeyrek asırı geçen bu zaman zarfında bazı dalgalanmalar olsa da, inandığımız bu yolda dik durmaya ve düz yürümeye olan inancımızla gayret ediyoruz.
Türk siyaset tarihinde eşi benzeri olmayan operasyonlara maruz kalmamıza rağmen, kurucu Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu suikast ile şehit edildiği halde yılmadan, yorulmadan, savrulmadan ve de yıkılmadan büyük bir azim ve kararlılıkla milletimize hizmete devam ediyoruz.
İlçemizin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını gayet iyi biliyoruz. Mevcut adaylardan herhangi bir eksiğimizin olduğuna inanmıyoruz. Bu kapsamda Mustafakemalpaşa’yı adil, dürüst, ilkeli ve şeffaf bir şekilde yönetmeye ekibimle birlikte talibim” dedi.

Haber: Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir