Başarmanın sevinci

İstanbul Dershaneleri sezona hazır. 2012-2013 eğitim-öğretim yılı öğretmenler kurulu geçtiğimiz Pazar günü saat 10.00’da öğretmen evi toplantı salonunda yapıldı.
Toplantıya Karacabey Şubesi ile Mustafakemalpaşa Şubesi öğretmenleri katıldı. Açılış konuşmasını kurucu müdür Recep Turhan yaptı. Yeni eğitim – öğretim yılının hayırlı olması dileğini vurgulayan müdür Turhan, geçmişten gelen geleneğin bu yıl da bozulmadığını söyledi. Deneyimli ve özverili kadrosuyla başarılara imza attıklarını belirten Turhan, SBS’de 500 tam puan alarak Türkiye derecesi yaptıklarını açıkladı. Emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti.
Öğrencilerin SBS’de, LYS’de yerleşme oranlarının yüksek olduğunu, meslek lisesi öğrencilerinin 4 yıllık okullara yerleştirildiğini sevinerek belirtti. Eğitimde istenildiği takdirde her şeyin başarılabileceğini ispatladık diyen Turhan, DGS’de ilk 500’e giren öğrencilerimiz ve KPSS’de de öğrencilerimiz büyük başarı elde etti” diyerek aynı çalışmanın yeni öğretim yılında da devam ettirileceğini söyledi.
İstanbul Dershanelerinin yalnızca öğretim alanında değil, sosyal ve kültürel faaliyetlerde de etkin olduğunu, yıl içerisinde öğretmen, öğrenci, veli ilişkilerinin sıcak tutulduğu bir dönemin geçirildiğini vurguladı. Toplantı samimi bir hava içerisinde yenilen yemek ile sona erdi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir