Balıkesirli bisikletçiler Mustafakemalpaşa’da

Balıkesir Pedalon bisiklet grubu üyeleri, Mustafakemalpaşa’yı ziyaret etti. Bisikletçileri verdiği molaya Sadi Kurtulan’da eşlik etti.
Balıkesir’de kurulan ve herhangi bir kar amacı ve kazanç gözetmeyen, tamamen hobi amacıyla bisiklet sporuna gönül veren kişilerden oluşan Pedalon bisiklet grubu, Balıkesir’den Ülklenin çeşitli yerlerine bisikletleriyle yaptıkları ziyaret ve turlarla tanınıyor.
Grubun bu kez son durağı ise ilçemiz oldu. Balıkesir’den yola çıkan grup Mustafakemalpaşa’yı ziyaret etti.
Bisiklet grubu Mustafakemalpaşa’da verdiği molada Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ve Ak Parti ilçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu’da yalnız bırakmadı.
Pedalon grubu başkanı Osman Demiryılmaz konuyla ilgili yaptığı kısa açıklamada, grup olarak hiçbir ticari amaç ve beklentilerinin olmadığını ve sadece bisikletseverlerin bir çatı altında toplandığı bir grup olduklarını söyledi.
Demiryılmaz, “Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a biz gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Mustafakemalpaşa ilçesi bölgenin doğa güzellikleriyle ve tatlısıyla tanınan meşhur bir ilçe. Bizlerde bu turumuzu Mustafakemalpaşa’ya yapmak istedik” dedi.
Bisikletçilerle verdikleri molada kısa bir süre sohbet eden Kurtulan ise, “Bisiklet grubunun Mustafakemalpaşa’yı ziyaret etmesi bizi sevindirdi. Mustafakemalpaşa’nın güzelliklerini gittikleri her yerde anlatarak tanıtım anlamında bize katkı sağlayacaklardır” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir