AZAZGER1 MİNECRAFTTA 2: HAYATTA KALMA

Azazger1 Blox Watch'u gördüğünde birden gözleri mor olur. Gidince de tekrar siyah olur. 
Azazgir1 “O kimdi Azazger1?” diye sorunca Azazger1 “Senin biliceğin biri değil. Hadi devam edelim.” Der. 
İkinci portaldan geçtiklerinde birden kendilerini bir uçakta buldular. Azazger1 yanına bakınca onun çocoğu olduğunu farkeder ve şaşırır. Bu onun daha en baştaki robux'suz halidir ve miniciktir.
Azazgir1 de onun bi önünde oturmaktadır ve uyuyakalmıştır. Azazger9 ve Azazgerhack birlikte tabletlerinden roblox ta Guest World oynamaktadırlar ve sanki 5-6 yaşında çocuklar gibidirler. Birden uçak birşeye çarpar ve yere düşmeye başlar. 
Azazger1 hemen ayaklanır ve ayağa kalkmasıyla uçağın yere çakılması bir olur. Bayılmaya yüz tutmuşken bir adamın çocuğunu aldığını görür. 
Bu Blox Watch'tur! Azazger1 birden iç geçirir ve bayılır. Uyandığında uçaktaki yemekleri ve çantasındaki bir baltayı alıp odun kesmeye koyulur. 
Ama değişik olan şey azazgir1 in vw arkadaşlarının ortalıkta olmamasıdır. Birden aklına azazgir1'in pilot kapısını açmaya çalıştığı,  Azazgerhack ve Azazger9  un V.I.P koltuğunda olduğu ve uçağın sadecearka tarafının orada olduğunu görür ve “Blox watchbizi üçe böldü. Kim bilir eski halimi napacak?” Der. 
Bu arada azazgir1 de uyanmış ve etrafı araştırmaya başlamıştır. Birden arkasına döner ve ona doğru koşan bir yaratık görür. 
Baltasını çıkardığı zaman birden bayılır. Çünkü o yaratık azazgir1 in kafasına atlamıştır ve azazgir1 de çok büyük bir darbe yemiştir. 
Azazger1 azazgir1 i ve önündeki yaratığı da görünce baltasını alıp yaratığın tam kafasına atar ve yaratık ölünce azazgir1 i sürükleye sürükleye yaptığı kulübeye götürür. Azazgir1 uyanınca Azazger1 i görünce “Onlar bu adanın yerlileri gibiydi sanki.” Der. 
Azazger1 “Sen onları takma şimdi. Al bu paslanmış baltayı. Bende var nasılolsa.” Diyince birlikte yola koyulurlar. Akşam olunca kam kurup uyurlar ve sabah ta yola devam ederler. 
1 saat sonra Azazger1 V.I.P koltuklarının olduğu enkazı bulur ve Azazger9 la azazgerhack i yerliler bağlayıp altlarına ateş yakmış olduklarını görünce sinirlenir. 
Hemen oraya bir roketatar yapar ve kontrolü azazgir1 devralır.
 Azazger1 de yanında bulunan bir kitabı yere koyar ve önünde 3 kuduvallah 1elham okuduktan sonra baltayla yerlilere dalmaya başlar. 
Azazgir1 de roketatarı tam yerlilerin ortasına atar ve hepsi yanarak ölür. Azazger9 ve Azazgerhack “Biz yerlilerin bir sırrını bulduk.” Der.     
DEVAM EDECEK……

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir