Aylık Muhtarlar toplantısı yapıldı

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı Kaymakam Mustafa Masatlı önderliğinde gerçekleştirildi.
Uzun süredir ilçede her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ve tüm mahallelerin talep ve önerileri ile ihtiyaçlarının gündeme getirildiği Aylık Muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı’nın önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürü Erol Turan ve Mustafakemalpaşa Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Er’in yanı sıra çok sayıda kurum amiri katıldı.
Tüm mahallelerin talep, dilek ve şikayetlerinin masaya yatırılarak analiz edilmesi ve çözüme kavuşturulmasının yanı sıra birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi için düzenli olarak yapılan toplantılarda, Mahalle Muhtarları sorumlu oldukları mahalleler ile ilgili taleplerini dile getirdi. Mustafakemalpaşa’daki ilgili tüm kurum temsilcilerinin katıldığı toplantıda, her kurum, kendi alanı ile ilgili olarak muhtarlara detaylı bilgilendirmeler yaptı.
Daha önceki toplantılarda yapılması planlanan çözüm önerilerinin son durumu ve takibi konusunda da görüş alış verişinde bulunuldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir