Ayhan Dadak’tan gazetemize açıklama

AK Parti’de belediye başkan aday adayları bir bir adaylıklarını açıklarken süreç AK Parti için dün sona erdi.
Hali hazırda Mustafakemalpaşa Belediye meclis üyesi olan Ayhan Dadak aday adaylığı sürecini tamamladıktan sonra ilk açıklamalarını gazetemiz İlkadım’a yaptı. Gazetemize gelerek açıklamada bulunan Dadak Ak Parti teşkilatının kurulduğundan buyana çeşitli kademelerinde görev yaptığını belirterek “İki dönemlik belediye tecrübem ile Mustafakemalpaşa’ya ve teşkilatıma en iyi hizmeti vereceğimi düşünüyorum” dedi.
Ayhan Dadak gazetemize yaptığı basın açıklamasında özgeçmişini ve düşüncelerini şöyle aktardı.
“1963 yılında Mustafakemalpaşa’da doğdum. Bursa Anadolu Lisesi’nin ardından 1986 yılında Uludağ Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra kısa bir süre öğretmenlik yaptım. Daha sonra, gıda ve tekstil işiyle uğraştım. Mustafakemalpaşa Belediyesinde iki dönem belediye meclis üyeliği ile, Başkan Yardımcılığı ve Plan Bütçe Komisyon Başkanlığı görevlerinde bulundum.
4,5 yıldan buyana da Bursa Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeliğim ve Plan Bütçe Komisyon üyeliğim bulunmaktadır. AK Partinin kuruluşundan buyana çeşitli kademelerinde çalıştım.
İki dönem belediyecilik tecrübem ile Mustafakemalpaşa’ya yardımcı olacağıma inanıyorum. Taze bilgi ve deneyimim ile partim AK Parti adına Mustafakemalpaşa’ya en iyi hizmeti vereceğimi düşünüyorum.
Bu vesile ile tüm teşkilatıma ve ilçe halkıma sonsuz teşekkürlerimi sunar, diğer başkan aday adayı arkadaşlarıma da başarılar dilerim” dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir