Automechanika İstanbul 2019 fuarına Madeni Eşya damga vurdu

Mustafakemalpaşa Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârları Odası, Automechanika İstanbul 2019 Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı’na katıldı.
İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen dev fuarı ziyaret eden Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanı Önder Aydın ve yönetim kurulu Oda üyeleri ile yenilikleri görme imkânı buldu.
Fuarda güzel bir etkinlik yapan Madeni Eşya Esnaf Odası, fuar katılımcılarına Mustafakemalpaşa Tatlısı ikram etti. Yoğun ilgi ile karşılanan etkinlik Fuar yetkilileri tarafından da memnuniyetle karşılandı.
Odanın oto tamirci üyelerinin ağırlıkta olduğu ziyaret heyeti, son teknoloji parça ve sistemlerden, aksesuarlara, servis ve araç ürünlerine kadar tüm yenilikleri yakından inceledi.
1 günlük fuar gezisini değerlendiren Başkan Önder Aydın; “Üyelerimiz bu fuar günlerinde hem yeni teknolojileri tanımış oluyor hem de stantları gezerek firma yetkililerinden CD, broşür ve birebir bilgiler alma imkânı buluyor.
Dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarı olarak, yedek parça, sistemler, tuning, tamirhane ekipmanları, kaporta ve boya, araç yıkama ile
Otomotiv alanındaki en son yenilikleri ön plana çıkarmakta olan sektörün dünyaya duyurulmasına ve tanıtılmasına yönelik hazırlanan bu büyük organizasyonu ziyaret etmek bizim için memnuniyet vericidir.
Oda yönetimi olarak üyelerimize ilgili fuarları görme fırsatını sunmaya devam edeceğiz” dedi. Fuara katılan üyeler ise geziden memnun kaldıklarını belirtirken, “bağlı bulunduğumuz odamız işlerimizle alakalı fuarlara bizleri götürerek, kendimizi geliştirmemizi sağlıyorlar. Yenilikleri bu fuarlar sayesinde yakından görüyoruz. Ayrıca bizlere hiçbir mali külfet yüklemeden, bu tür organizasyonlar düzenledikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.” Dediler.

Haber: Mahmut Balıoğlu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir