Aşçılar Odası başkan adayı Kavuz’dan açıklama

Mustafakemalpaşa Aşçılar Odası’nın kongresi önümüzdeki cumartesi günü saat 13.00’te yapılacak.
Aşçılar Odası kongresinde 4 aday başkanlık ve yönetim için yarışacak. Konu ile ilgili gazetemizi ziyaret ederek bir açıklama yapan başkan adayı Hasan Sami Kavuz;
“Üyelerimize sahip çıkacak bir başkan adayı gerekiyordu. Üyelerimizin çoğunluğunun desteği ile başkanlığa adaylığımı açıkladım ve yönetim kurulu listemi oluşturdum. Amacımız, üyelerimize tam olarak sahip çıkmaktır. Benim düşüncemde asil üye, yedek üye diye bir şey yoktur. Asil veya yedek, başkanlığa seçilirsem tüm listemdeki üye arkadaşlarımla birlikte kararlarımızı ortak alacağız.
Bizim işimiz lokanta açıp ucuz yemek vermek değildir. O belediyenin görevidir. Ucuz yemek elbette vatandaşların hakkıdır. Ancak bizim birinci hedefimiz kendi üyelerimize sahip çıkmaktır. Üyelerimizin en büyük sorunlarından biri olan mesleki sağlık karneleridir. Bununla ilgili yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber yapmış olduğumuz çalışmalar vardır. Tüm üyelerimize bu konuyla ilgili kolaylık sağlayacağız. Kongremizin şimdiden hayırlı olmasını temenni eder, diğer aday arkadaşlarıma da başarılar dilerim” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir