Alkışlanacak dernek

Mustafakemalpaşa DP ilçe Başkanı İsa Söğüt, yaptığı yazılı basın açıklaması ile iktidar partisinin yerel politikacılarını topa tuttu.
Söğüt yaptığı açıklamada “11 yıllık AKP iktidarının ilçemizin geleceği adına yapacakları hizmetler konusunda iktidar yetkililerine yalvardık, yakardık, eleştirdik, izah ettik, kendimizi anlatamadık.
           Mustafakemalpaşa’nın geleceğini şekillendirecek önemli yatırımlarının hiç birinin maalesef yapılmadığını görmekteyiz.
            Mustafakemalpaşa AKP İlçe Teşkilatının 11 yıldır süren iktidarları döneminde vaatten başka hiçbir işlemin hayata geçmediğini gördük. Atarken mangalda kül bırakmayan bu kısır zihniyet, Mustafakemalpaşa Ziraat ve Hayvancılığı Geliştirme Derneği kadar olamadı.
            Mustafakemalpaşa Ziraat ve Hayvancılığı Geliştirme Derneği bu konuda tüm yerel siyasetçilere adeta ders verircesine 75 dönümlük kuruluşlarına ait olan tarlayı geçtiğimiz günlerde Uludağ Üniversitesine 2 yıl içinde okul yapmaları şartı ile bağışladı.
            Sayın dernek başkanı Nuri Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri sayın Fahrettin Gülsüm, Sayın Mustafa Becer, Sayın Sefer Loyan, Sayın Süleyman Kızanlıklı ve dernek üyelerini Mustafakemalpaşa’daki tüm insanlar adına kutluyorum.
            Siyasi iktidarın ilçemiz yöneticilerine sesleniyorum. Her akşam belediye meydanında tüyü bitmemiş vatandaşın parasıyla lay lay lom yapmayı bırakın da üniversiteye bağışlanan bu tarlanın imar işlerini okul yapımını ve bir an önce eğitime kazandırılması konusunda yardımcı olun. Mustafakemalpaşa halkı adına sizlerden rica ediyorum. Çok şey mi istiyorum?” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir