Ali Koyuncu’dan sabah kahvaltısı

Geçtiğimiz cumartesi günü sabah saat 09.30’da öğretmenevinde verilen kahvaltıya, Milletvekili Ali Koyuncu, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Başkan yardımcıları Galip Çakmakçı, Ayhan Dadak, Belediye Meclis Üyeleri, AKP İlçe Başkanı Şaban Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, AKP Kadın Kolları Başkanı Mine Borazan, Yönetim Kurulu Üyeleri, AKP Gençlik Kolları Başkanı Fethi Fıskiye, Yönetim Kurulu Üyeleri olmak üzere toplam 72 davetli katıldı.
Kahvaltıda, açılış konuşmasını yapan AKP İlçe Başkanı Şaban Korkmaz;
“Dün itibariyle Milletvekilimiz Ali Koyuncu’nun önderliğinde program başlattık. Bu nedenle de bu sabah Milletvekilimiz, sabah kahvaltısı düzenledi” dedi.
Belediye Başkanı Sadi Kurtulan da yaptığı konuşmada;
“Mustafakemalpaşa’nın gelişmesi için 2014 yılına kadar kadrolarımızı oluşturmalıyız. Milletvekilimiz Sayın Ali Koyuncu’nun gerçekleştirdiği sabah kahvaltısı ve gençlerimizin hazırladığı mevlit ve aşure günü ile Mustafakemalpaşa önemli günlerini yaşıyor. Seçim öncesi verdiğimiz vaatlerimizi ve projelerimizi 10 yıl içinde başaracağız. En önemlisi insana önem vermektir” dedi.
Milletvekili Ali Koyuncu da yaptığı konuşmada, yapılan kahvaltılı toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek şunları söyledi;
“ Siyasi partiler, teşkilatlarıyla yaşar. Bu nedenle, AKP Teşkilatlarına önem verir. Gecesini gündüzüne katarak çalışan, vefakar, cefakar teşkilatımız Kadın Kolları, Geçlik Kolları ile birlikte çalışarak başarıya ulaştık. Biz, milletvekili ve tek başına iktidar olduysak Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan ve siz teşkilatlarımızın sayesinde olduk. Yapılmış ve yapılacak hizmetler sizlerindir. Öncelikle birbirimizi severek, birlik-beraberlik içinde şeffaf olmalıyız. Benim yanlışım varsa, beni de uyarın. Yedi buçuk yıldan beri maziye baktığımızda Türkiye’deki değişikliği dünya görüyor. Bursa, Bandırma, Mustafakemalpaşa 2010 yılında demir yoluna kavuşacak. İlçemize yapılacak olan 300 yataklı hastane programı alındı. Önümüzdeki günlerde proje için ihale yapılacak. Temeli atıldıktan sonra tamamlanması kolaydır. Adalet Sarayı’nın sıkıntısı devam ediyor. Geçmiş yıllarda arsa belirledik, ödenek çıkardık maalesef geri gitti. Yeni Adalet Sarayı, 2010 yılında hükümet yakasında gerçekleşecek. TOKİ konutlarının 2.etabı devam ediyor.
Tatkavaklı’ya kavşak yapılacak. Mustafakemalpaşa- Karacabey arasında tarım-gıda Sanayi yapılacak. Demireli-Karapınar köylerindeki besici 50 haneye damızlık inek verdik. Şimdi Sünnük köyümüze de vereceğiz. Belediye seçimlerini sizlerin gayreti ile kazandık. Halkımız, seçim öncesi verdiğimiz sözlerin ve projelerin gerçekleşmesini bekliyor. Bu nedenle sorumluluğumuz var. Bizim vaatlerimiz, taahhütlerimiz namusumuzdur. Belediye Başkanı ile üyelerin arasının açık olduğu söyleniyor. Bizde sadece hizmet kavgası vardır. Türkiye’nin bütçesinden 300 milyar TL teröre gidiyor. Bu nedenle demokratik açılım şarttır. Türkiye’nin resmi dili Türkçedir. Anayasamızın bu maddelerini hiç kimse değiştiremez. PKK’lı Kürtlere maaş verildiği söyleniyor. Bu külliyen yalandır” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir