AK Parti’de Mehmet Kanar farkı

“Mustafakemalpaşa Bursa’da tarih yazdı…”

İlçe Başkanı Mehmet Kanar, AK Parti 5. Olağan İl Kadın Kolları Kongresi için Bursa’ya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Mustafakemalpaşa’dan 5 bin kişilik yoğun katılım ve büyük coşku içinde karşıladıklarını söyledi.
AK Parti 5. Olağan İl Kadın Kolları Kongresi için geçtiğimiz Pazar günü Bursa’ya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkulu bir kalabalık karşıladı. Cumhurbaşkanı için Mustafakemalpaşalıların ilgisi yoğun olurken, kırsal mahalleler dahil toplamda 5 bin kişi katıldı.
Bursa ve ilçelerinden binleri aşkın otobüsle katılan konuklar FSM Hastane meydanındaki mitingi ve İl Kadın Kongresi’nin yapıldığı Tofaş Spor Salonu’nu hınca hınç doldurdu.
AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kocaman ve Gençlik Kolları Başkanı Alper Barut öncülüğünde Mustafakemalpaşa’dan kırsal mahalleler dahil merkezdeki tüm mahallerden toplamda 5 bin kişi tarihi bir katılım sağladı. Otobüs bulunamadığından bir çok kişi de bu büyük çoşkuya katılamadı.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Mustafakemalpaşa’dan çok güçlü bir şekilde karşıladıklarını belirten AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar, ilçe halkına ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
Kanar, “Dünya Lideri Cumhurbaşkanımızı Bursa’da görmek bizlere çok büyük onur verdi. Teşkilatlarımızın özverili ve kusursuz organizasyonu ile ilçemizde tarih yazarak, 5 bin kişi ile Cumhurbaşkanımızı karşıladık. Bu konuda Mustafakemalpaşa farkını ortaya koymuştur ve damgasını vurmuştur. Muhteşem bir atmosferle Mustafakemalpaşalılar olarak Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Bizlere bu gururu yaşatan AK Parti İlçe Teşkilatı’na ve ilçe halkıma teşekkürü bir borç bilirim. Mustafakemalpaşa’dan büyük ses getirdik. İnanıyorum ki bu tarihi katılım 2019’daki yerel ve genel seçimlerde sandığa da yansıyacaktır” dedi.
Eşi Emine Erdoğan ile Bursa’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kadın Kolları Kongresi öncesinde Fatih Sultan Mehmet Bulvarı hastane alanında kendisini bekleyen onbinlere hitap etti. Erdoğan daha sonra yoğun katılım ve büyük coşku içinde İl Kadın Kongresi’ne katılarak AK Kadınlara seslendi.
Kongrede, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve AK Parti Bursa Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu da konuşma yaptı.
Öte yandan, Tofaş Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Mustafakemalpaşa AK Parti Kadın Kolları delegelerinin de oy kullandığı seçimde tek aday olan mevcut başkan Gülten Kapıcıoğlu 392 oyla yeniden AK Parti İl Kadın Kolları başkanı seçildi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir