Ak Partide Kerim Akça ilk Belediye Başkan Aday Adayı

Ak Partide Belediye Başkan Aday adaylığı başlamasından sonra ilk Belediye Başkan aday adayı Kerim Akça parti binasında başvuru evraklarını ilçe Başkanı Mehmet Kanar”a teslim etti.
Teslim töreninde konuşan AK Parti ilçe başkanı Mehmet Kanar “AK Parti de hizmet yarışı başvuruları başladı. AK Parti kurucularından eski ilçe başkanlarından Belediye İl Genel ve Belediye Meclis üyeliği yapan Kerim Akça abimiz ilk olarak teslim etti. Partimizin her aşamasında görev alan Kerim Akça başkanıma ve bu hizmet yarışında olmak için başvuracak aday adaylarımıza da başarılar diliyorum. Genel Merkez tarafından hangi aday uygun görülürse Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığını devam etmek için hep beraber çalışacağız.
Bu neden ile tüm adaya adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi. Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Kerim Akça ise “Ben bu güne kadar AK Parti ilçe teşkilatında her yerde görev yaptım. Ben değil biz olarak verilen görevleri yerine getirdim. Teşkilatımız ve Genel Merkezimiz uygun görmesi halinde hizmet için, insanların gönlüne girmek için, gönül Belediyeciliğini halkımıza anlatmak için bu yola baş koydum.
Eğer bu görev bana tebliğ edilirse Mustafakemalpaşa”nın sorunlarını tecrübe ve birikimlerim ile halkımızın istemediği hiçbir projeyi yapmayacağım, Mahallelerimizde her ay Halk Meclisi yapacağız. Şuan sadece aday adaylığı başvurumu yapıyorum. Başkan adayı seçilirsem projelerimi kamuoyu ile paylaşacağım” dedi.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir