Ak Parti Kadın Kolları’ndan Kızılay’ın anlamlı projesine destek

Ak Parti ilçe Teşkilatı Kadın Kolları, Kızılay’ın Mustafakemalpaşa’da yürüttüğü kök hücre bağış kampanyasında kan bağışında bulundu.
Ak Parti ilçe teşkilatı kadın kolları, geçtiğimiz gün Mustafakemalpaşa’da düzenlenen ve Mustafakemalpaşa halkı tarafından oldukça yoğun bir ilgi gösterilen Lösemi hastaları için kök hücre bağışı kampanyasına katıldı.
Önemli bir duyarlılık göstererek kampanyaya katılan Ak Parti Kadın Kollarının Başkanı Fatma Kocaman,  yaptığı açıklamada; “Ülkemizde kanayan yara olan lösemi hastalarına umut olan kök hücre naklinde donör eksikliğini bir nebze olsun azaltabilmek kök hücre nakli bekleyen binlerce insana umut olmak için başlatılan bu kampanyaya katıldık. Böylesine önemli kampanyalara olan duyarlılığımız ve desteğimiz her zaman sürecek. Ayrıca böyle faydalı bir kampanyayı yapan ve destek veren her kişi ve kuruluşa kendim ve teşkilatımız adına teşekkür ediyorum. Biz siyasiler böyle faydalı insanlara Umut olan her bir etkiliğe teşkilatımız adına Başta ilçe Başkanımız Sadettin Akkoyunlu,  yönetim kurulu üyeleri ve bütün Ak Kadrolar olarak sonuna kadar desteklerimizi sürdüreceğiz. Bizler sadece siyasi olarak değil halkımızın hangi noktada bizlere ihtiyacı varsa tüm teşkilat olarak orada en ön saflarda yer alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Sadece siyasi alanda değil her alanda her yerde her şartta halkımıza sahip çıkmak boynunuzun borcudur” dedi.

Haber merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir