Ak Parti delege seçimleri yapıldı

Ak Parti’de Olağan Kongre sürecinin başlamasıyla birlikte, Ak Parti ilçe teşkilatında mahalle delege seçimleri, Genel merkez kontrolünde 7 günde gerçekleştirildi.
Ak Parti’de Olağan Kongre sürecinin başlamasıyla birlikte ilçe kongresinde sandık başına gidecek olan Mahalle Delegeleri seçimleri tamamlandı.
19 Temmuz günü başlayan ve Genel Merkez’in izni ve kontrolünde ilçe binasında gerçekleştirilen delege seçimleri 26 Temmuz’da sona erdi. Gerçekleştirilen delege seçimleri ile ilgili olarak bir açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Saadettin Akkoyunlu; “Delege seçimleri için üyelerimiz sandık başındaydı. Üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği seçimler, Genel Merkezimizin onayı ile ilçe binamızda yapıldı. Üyelerimiz kendi mahalle sandıklarında oy kullandılar.
Partisine davasına sahip çıkan Ak gönüllü kardeşlerimi canı gönülden kutlarım.
Halkımıza daha yakın, daha içten ve daha samimi bir kadro için Ak dostlar oy kullanıp kendilerini temsil edecek delegelerini belirlediler.
Bu delegelerde, ilçe başkanlığı seçimlerinde Ak Parti’yi en iyi şekilde temsil edecek kişiyi belirlemek için ilçe kongresinde sandık başında olacaklar. Toplamda 400 delegenin belirlendiği bu seçimlerin partimize, ilçemize ve ilçe halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.
Ortalama 4 yıldır üstlendiğim İlçe Başkanlığı görevimde gerek kendim gerekse Yönetim kurulu arkadaşlarım ile elimizden geldiğince her konuda halkımıza yardımcı olmaya çalıştık.İlçemiz sorunları, ilçemizdeki yatırımları,projeleri yakından takip ettik ve devam eden hizmetlerin en iyi şekilde halkımıza ulaşması için gece gündüz demeden mücadele ettik.Bu süreçte her kurum ve kurum çalışanları ile uyum içersinde bir görev yerine getirdiğimizi düşünüyorum.
Tabiki bizlerinde eksikleri hataları olmuştur olacaktır. Bunu en aza indirgemek Mustafakemalpaşa’ya daha iyi hizmet edebilmek için daha özverili çalışacağız çünkü bizler Ak Kadrolar olarak ‘Daima Hizmet Daima Millet’ prensibi ile yoğrulduk.Bu teşkilatların belirlenmesi ve halkımıza ilçemize hizmet edecek kişilerin seçilmesinde bir basamak olan delege seçimlerimizin önce ilçemize daha sonra Partimize ve tüm halkımıza hayırlı uğurlu olması dileğiyle oy kullanmaya gelen üyelerimize teşekkür eder şükranlarımı sunarım” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir