“Ak davanın neferi olarak yola devam edeceğim”

Mustafakemalpaşa AKP İlçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu, önümüzdeki kongrede aday olmayacağını hafta sonu düzenlediği kahvaltılı basın açıklamasıyla duyurdu. Akkoyunlu, Mustafakemalpaşa Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen basın açıklamasında, görevde olduğu süre içerisinde ilçe adına kazandırılan ve yapılacak projelerin anlatımıyla sözlerine başladı.
2013 Aralık ayında atama ile geldiği ilçe başkanlığına 15 Kasım 2014 tarihinde yapılan olağan kongreyle devam ettiğini belirten Akkoyunlu, “3 yıllık görev süremin sonuna gelmiş bulunmaktayım.
Önümüzde bir kongre süreci bulunmaktadır. Şahsım adına teşkilatım ile yaptığım istişareler sonucunda partimizin genel merkezinden başlayarak bütün kademelerdeki değişim sürecine katkıda bulunmak adına, kongre tarihine kadar ilçe başkanlığı görevime devam edip, kongrede yeniden aday olmayacağımı belirtmek isterim.
AK kadrolar olarak bizler makam, mevki ve koltuklarımızdan feragat ederiz, ancak AK davamızdan ve ilkelerimizden asla vazgeçmeyiz. Şahsım ve teşkilatımın bütün kademeleri bu ‘Hak’ davanın birer neferidir.
Sonuna kadar var gücümüzle liderimiz, Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi 2023, 2053, 2071 yeni Türkiye vizyonunda her an her göreve hazırız. Görev süremiz boyunca Mustafakemalpaşa’ya hizmet adına elimizden gelen özveriyi gösterdik. Bundan sonra da, bu partinin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğiz. Her şey yeni Türkiye için, durmak yok yola devam” diye konuştu.

Haber Merkezi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir