9. oyuncak kampanyası başladı

Mustafakemalpaşa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’nce Okul Öncesi Eğitimine dikkat çekmek , öğrencilerin başka öğrencilerle paylaşım duygularını kuvvetlendirmek ve oyuncakları olmayan köy anasınıflarına oyuncak yardımı yapmak  amacıyla  düzenlenen  geleneksel  oyuncak  kampanyalarının  bu  yıl  dokuzuncusu başlatıldı. ‘’OKUL ÖNCESİ  EĞİTİMDE  HER  ÇOCUK  EŞİT  OLSUN’’ sloganıyla  başlatılan  9.Oyuncak  Kampanyasına katılımın bu yıl da  çok olması bekleniyor. Düzenlenen 9.Oyuncak  Kampanyasında oyuncakların toplanma merkezi Mustafakemalpaşa Anaokulu olacak.
           Mustafakemalpaşa İlçe Millî Eğitim Müdürü Abdulgani Artan konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
        ‘’Okul Öncesi Eğitimine dikkat çekmek ,öğrencilerimizin başka öğrencilerle paylaşım duygularını kuvvetlendirmek  ve  oyuncakları olmayan köy anasınıflarına oyuncak yardımı yapmak  amacıyla  düzenlenen  geleneksel  oyuncak  kampanyalarımızın  bu  yıl  dokuzuncusunu  başlattık.  “MUSTAFAKEMALPAŞA’DA  OKUL  ÖNCESİ  EĞİTİMDE  PAYLAŞTIKÇA  BÜYÜDÜK”’’ .’’ Sloganıyla  geçen  yıl   toplanan oyuncaklar, İlçemize  bağlı  köylerde ve beldelerde bulunan ilkokulların anasınıflarına ve bir çok ilimizin köy  göndererek bu  kampanyamızın  sekizincisini  tamamlamıştık.
Her kampanya dönemimde olduğu gibi bu kampanya süresince de oyuncaklar  ilçemiz Mustafakemalpaşa Anaokuluna teslim edilecektir.
Bundan önce   sekiz defa düzenlediğimiz  Oyuncak  Kampanyalarımıza  destek  veren  herkese teşekkür eder ‘’OKUL ÖNCESİ  EĞİTİMDE  HER  ÇOCUK  EŞİT  OLSUN’’ sloganıyla  yola  çıktığımız  9.Oyuncak  Kampanyasını  şirin  ilçemizden  başlatarak  geçen  yıllar  olduğu  gibi  çevremize  ve  ülkemize  faydalı  olması  ümidiyle   herkesin desteğini  bekleriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir