593 oy fark ile Mustafakemalpaşa Mehmet Kanar dedi

Türkiye’nin %80’ninde balık sırtı denilen tabir ile başa baş giden yerel seçim yarışında Türkiye genelinde ekonominin can damarı olan büyük şehirler Ak Parti’nin elinden giderken, seçmen “adalet, barış ve bir olalım” mesajı verdi. Başa baş giden Mustafakemalpaşa’da da bir Mehmet Kanar öne geçti, bir Şükrü Erdem öne geçti. Son ana kadar sevinen olmadı. En sonunda Mustafakemalpaşa Seçim Kurulu sonuçları açıkladı. Seçim Kurulunun sonuçlarına göre Belediye Başkanlığını 593 oy farkı ile Ak Parti adayı Mehmet Kanar göğüsledi.
Mustafakemalpaşa Seçim Kurulu’nun açıklamasına göre Belediye Başkanlığı oy dağılımı şu şekilde oluştu.
Mustafakemalpaşa Belediye meclisinde ise tam sonuçlar açıklanmazken şu isimlerin Mustafakemalpaşa Belediyesi meclisine girebildiği öngörülüyor.
Cumhur İttifakı Meclis Üyeleri
1- Levent Görgün, 2- Nuray Laçiner, 3- Mahmut Gök, 4- Hüseyin Tuncer, 5- Ali Nadir Özcan, 6- Ahmet Beygirci, 7- Alican Taşkın, 8- Zekiye Dönmez, 9- Nazmi Seymen, 10- Abdullah Yağız, 11- Metin Pehlivan, 12- İsmail Fidan, 13- Zahir Ferik, 14- Turan Kargalı, 15- Bekir Şahin, Kontenjan: Semih Türkcan, Ercan Leblebici, Fatma Kocaman.
Millet İttifakı Meclis Üyeleri
1- Gürkan Esen, 2- İsa Söğüt, 3- Arif İsmet Betin, 4- Hasan Büyükakmanlar, 5- Elçin Demiroğlu, 6- Süleyman Yasin Dede, 7- Ali Kıcır, 8- Hüseyin Kahraman, 9- Saltuk Buğra Ata, 10- Derya Deniz Kanar, 11- Beril Ortalık, 12- Bahadır Güngör, 13- Onurhan Gülsün.

Haber: Ömürlü Kaya

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir